Dzień Babci i Dziadka w gr. V

received_919942939781654
W dniu 26.01.2024r. w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość dla Babć i Dziadków z grupy V.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają oni do drzwi Przedszkola. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki wywołując wzruszenie u zaproszonych gości. Dzieci  złożyły życzenia Babciom i Dziadkom, wręczyły prezenty oraz zaprosiły swoich gości do wspólnego tańca, przy wyjątkowym utworze  Andrea Rieu - Strauss Party, walc. Na koniec utworu, nasi Kochani goście zostali obsypani  konfetti - czerwonymi serduszkami, ze strzelającej  tuby. To było niezapomniane przeżycie. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń  i radości.
Kochanym Babciom i Szanownym Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków tak jak w tym dniu.

Bardzo dziękujemy gościom za liczne przybycie!
Zapraszamy na fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia!