Dzień Babci i Dziadka w gr. II

received_310502574813758
W dniu 25.01.2024r. w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość dla Babć i Dziadków z grupy II.
Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały dla swoich Dziadków przedstawienie W przepięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze przeplatane pięknym śpiewem. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Dzieci  złożyły życzenia Babciom i Dziadkom, wręczyły prezenty oraz zaprosiły swoich gości do wspólnego tańca, przy wyjątkowym utworze  Andrea Rieu - Strauss Party, walc. Na koniec utworu, nasi Kochani goście zostali obsypani  konfetti - czerwonymi serduszkami, ze strzelającej  tuby. To było niezapomniane przeżycie. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń  i radości.
Kochanym Babciom i Szanownym Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków tak jak w tym dniu.

Bardzo dziękujemy gościom za liczne przybycie!
Zapraszamy na fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia.