Drugie życie plastikowej butelki

DSC05932 (Copy)
Wyniki konkursu :)
Kochane Dzieci! Szanowni Rodzice!

W ramach realizacji  wewnątrzprzedszkolnego  Konkursu
,,Drugie życie plastikowej butelki”,
,,W Przedszkolu u Misia Uszatka mamy rady na odpady”
- ,,W Ekologicznym Ogrodzie zmysłów segreguje się odpady”
udział wzięły dzieci z rodzinami:

1. Grupa I – Nikola Wojtasik – z mamą Marzeną Wojtasik - ,, Minionek”-  przepiękny, jak
z bajki.
                      Filip Walczyk – z mamą Katarzyną Walczyk - ,, Kogut”- pomysłowy, ciekawy, jak prawdziwy.

2. Grupa II – Marcel Sobierański – z mamą Ewą Sobierańską - ,, Klepsydra”- pomysłowa, odliczająca czas.

3.  Grupa III – Inga Budzisz – z mamą Amelią Budzisz - ,, Ośmiornica w oceanie”- ciekawy pomysł, piękne wykonanie.

4. Grupa IV – Maciej Stankowski – z mamą Joanną Stankowską - ,, Pojemnik na kredki” - praktyczny, kolorowy, przydatny do codziennego użytku.

Gabriel Robaszek – z mamą Karoliną Robaszek - ,, Piesek dalmatyńczyk”- jak żywy, prawdziwy przyjaciel człowieka.

5.  Grupa V – Magdalena Grzybowska – z mamą Martą Grzybowską - ,, Kolorowy paw”,  ,, Świnka” - świetny pomysł, piękna realizacja z wykorzystaniem materiałów ekologicznych.
                        Natan Just – z mamą Marzeną Just – Cholewa- ,, Świnka skarbonka” - ciekawy pomysł na oszczędzanie pieniędzy.

6. Grupa II i V – Jakub i Laura Matuszewscy – z mamą Jolantą Matuszewską - ,, Czołg” - piękna, duża, pomysłowa, rodzinna praca.

7. Grupa ,, O”- Alan Błaszczyk – z wujkiem Mateuszem - ,, Samolot”- świetny pomysł,  pięknie wykonany. Rośnie nam przyszły pilot.
                          Nadia Wiśniewska – z mamą i tatą Danutą, Marianem Wiśniewskim -
                        ,, Świnka”- pięknie, estetycznie, starannie wykonana.

Jurry  w składzie:  Anna Marczak, Katarzyna Walczyk, Henryka Zawiślak

postanowiło przyznać wszystkim dzieciom i rodzicom I miejsce.

Dziękujemy wszystkim  za udział w konkursie.

Organizatorzy Konkursu
Przedszkole Samorządowe Nr 24