Droga Krzyżowa Dla Dzieci

IMG_20240322_183042
22 marca 2024r. dzieci z naszego Przedszkola uczestniczyły w nabożeństwie Drogi Krzyżowej w Parafii Miłosierdzia Bożego w Piotrkowie Trybunalskim.
Warto przybliżyć innym w czasie Postu- czym faktycznie jest Droga Krzyżowa. Do głosu dochodzą dzieci. Mówią o czym jest każda Stacja. Dziecięce widzenie świata pobudza do myślenia, sprawia, że ich oczy i serca otwierają się na naukę, płynącą prosto z Krzyża. Było to niesamowite przeżycie dla Dzieci, dla Rodziców, dla Babć i Dziadków, dla Pań. W Drodze Krzyżowej udział wzięli: Sara Witczak, Selena Kubala Gutierrez, Staś Nowak, Maja Burz, Aleksander Borodzicz, Jan Kacperek, Kacper Jaworski, Zuzia Mulawa, Zosia Broszczyk, Staś Dybka, Artur Marcinkowski, Małgosia Hanc.

Dziękujemy Rodzicom za wyrażenie zgody na uczestniczenie swoich pociech w nabożeństwie. Dzieciom, za odwagę i zaangażowanie. W podziękowaniu Dzieci otrzymały dyplomy i słodkie upominki.