Cała Polska czyta dzieciom

20240109_100211 (Copy)
Kolejne miłe spotkanie czytelnicze...
Dziś gościliśmy p. Ewę Czopor, babcię dwóch wnucząt z naszego przedszkola Michałka z gr. I i Kubusia z gr. V. Pani Ewa przeczytała niezwykle interesującą bajkę pt. ,,Kazik czuje złość - autor A. Belta - Iwacz’’  Bohater książki - chłopiec o imieniu Kazik przeżywa swoje codzienne przygody i doświadcza związanych z nimi uczuć. Chodzi do przedszkola, lubi budować z klocków, czytać z mamą książki. Ale jak każde dziecko dopiero uczy się radzenia sobie z emocjami, w tym przypadku ze złością.A jego rodzice chętnie podpowiadają mu sposoby na poradzenie sobie z tymi wyzwaniami. Była to bardzo ciekawa i poczająca bajka. Wszystkie przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały treści książki.

Dziękujemy babci Michałka i Kubusia za włączenie się w akcje ,,Cała Polska czyta dzieciom’’.