Dnia 24 lutego w Szkole Podstawowej Nr 8 odbył się konkurs recytatorski II edycji "NA SCENIE ÓSEMKI" pt. "Poezja Marii Konopnickiej".
25-02-2023

Podziękowania !!!

Drodzy Pracownicy Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Misia Uszatka – nauczyciele i pracownicy administracji.

25-02-2023

Podziękowania

Dzieci, nauczyciele oraz dyrektor  Przedszkola  dziękują   Rodzicom Kubusia,  z grupy II  ,, Kotki”,  za przekazanie na rzecz naszego Przedszkola pięknych zabawek do grupy.  Dziękujemy za przekazanie do kącika czytelniczego, a także na konkursy przedszkolne pięknych, nowych  książeczek.  Radzie Rodziców tej grupy dziękujemy także za zakup zabawek do kącika kuchennego.
Dziękujemy również Rodzicom Jasia z grupy III, za przekazanie zabawek na rzecz Przedszkola, a także Rodzicom Rozalki z grupy III za podzielenie się z nami pięknymi zabawkami.
24-02-2023

Zaczarowane Okulary

Dziś w naszym przedszkolu gościliśmy teatrzyk „Pacuś’’
23-02-2023

Brzydkie Kaczątko

Edukacja bajeczna w MOKu.
Dnia 23 lutego grupa V odwiedziła piotrkowską Mediatekę.

22-02-2023

Spotkanie z muzyką

Fotorelacja
W dniu 21.02.2023r. mieliśmy niepowtarzalną okazję obserwować kosmos i Układ Słoneczny w Mobilnym Planetarium.

W dniu 21.02.2023r. odbył się w przedszkolu Bal Ostatkowy.
Koty są wyjątkowe i każdy, kto dzieli z nimi życie,wie o tym doskonale.

Piątek 03 maja 2024

Juwenalis, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander, Leonia, Tymoteusz, Piotr