Gala wręcznia nagród i dyplomów
Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz Dyrektor Przedszkola Henryka Zawiślak została nominowana do plebiscytu ,,Dyrektor Roku’’. Myślimy wspólnie, że wybór był słuszny i prosimy o oddanie głosu. Nasza Pani Dyrektor jest to człowiek o wielkim sercu, oddany dzieciom, pracownikom przedszkola i rodzicom.
Powodzenia, trzymamy kciuki😊

W dniu 26.10.2023r., w naszym oddziale przedszkolnym przy SP Nr 3, odbyło się uroczyste "PASOWANIE NA ZERÓWKOWICZA"
Nasi koledzy z grupy III "Zajączki" reprezentowali Nasze Przedszkole!
25-10-2023

Audycja Muzyczna

Dnia 25 października w naszym Przedszkolu odbyła się kolejna audycja muzyczna pt. "Co to jest?".
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Prezydent  Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pan Krzysztof Chojniak wyróżnił pedagogów oraz pracowników administracji i obsługi.
23-10-2023

Odwiedziny Alexa

Dzisiaj odwiedził nas nasz absolwent Alex. To było bardzo miłe spotkanie. :)
23-10-2023

Podziękowania

Gorące podziekowania za obicie kanapy dla dzieci z grupy III, dla sponsora, taty Sofii z grupy IV.
22-10-2023

Gwiazda Tygodnia

W minionym tygodniu wyróżnienie otrzymał Jaś Mantey z grupy III.
Drodzy Rodzice!

Niedziela 25 sierpnia 2024

Sieciesław, Kalasanty, Ludwik, Luiza, Michał, Elwira, Grzegorz, Arediusz, Gaudencjusz, Teodoryk, Genezjusz