XXXI Edycja Konkursu Plastycznego "Moja pasja"

Messenger_creation_e6412204-cfc2-4d56-8eed-6b619c3a512c
Jest nam bardzo miło poinformować, że w konkursie plastycznym "Moja pasja" wzięły udział wszystkie dzieci z grup integracyjnych oraz oddziałów z edukacją włączającą.
Warunkiem udziału w konkursie było zgłoszenie 1 pracy plastycznej dotyczącej swojej pasji/ zainteresowań/hobby, wykonanej dowolną techniką i w dowolnej formie (również przestrzennej), w formacie nie mniejszym niż A3 w przypadku prac płaskich, przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów plastycznych.

Cele konkursu to m.in.:
  • Zachęcanie dzieci do dzielenia się swoimi pasjami i zainteresowaniami.
  • Promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie wyobraźni poprzez stosowanie różnorodnych technik plastycznych.
  • Inspirowanie dzieci do twórczej aktywności.
  • Wykorzystywanie terapeutycznych funkcji plastyki.

Organizatorami konkursu i fundatorami nagród są Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w PiotrkowieTrybunalskim, Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Starostwo Powiatu Piotrkowskiego.

Zapraszamy do obejrzenia prac naszych zdolnych przedszkolaków!
Jesteśmy z nich bardzo dumni!!!!!!