WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW !!!

Drodzy Rodzice !!!
Nastąpiła zmiana numeru konta dla Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka

Od 01.01.2023 roku opłaty za Przedszkole (wyżywienie i pobyt ) dokonują Państwo na poniższy numer konta:

95 1090 2590 0000 0001 5217 3342

Dodatkowo Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka informuje, że 09.01.2017 roku w piotrkowskim magistracie odbyła się XXXI Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta poświęcona podjęciu uchwały określającej wysokość opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci        w wieku do lat 5 w przedszkolach publicznych.

Zgodnie z nowelizacją ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego od 1 stycznia 2017 roku zniesione zostały opłaty za pobyt 6-letniego dziecka w publicznej placówce wychowania przedszkolnego. Ma to związek z objęciem od nowego roku subwencją oświatową sześciolatków chodzących do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub korzystających z innych form wychowania przedszkolnego.

Przegłosowana uchwała ustala, że przedszkola publiczne, prowadzone przez miasto, zapewniają bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w wymiarze pięciu godzin dziennie.

Ustala również odpłatność 1,30 zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu dziecka w wieku do 5 lat w przedszkolu
w czasie przekraczającym określony wymiar zajęć.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka  w Piotrkowie Tryb., po przeprowadzeniu kalkulacji cenowej artykułów spożywczych na rynku, informuje, iż w uzgodnieniu              z Referatem Edukacji wzrasta  stawka żywieniowa o 1,0 złotych, z 10,00  zł  na  11,00  zł  -  z dniem  01.09.2023 roku.

Dla dzieci – dzienna stawka – 11,00 zł

Śniadanie – 2,00 zł
Obiad –  7,00  zł
Podwieczorek – 2,00  zł

Jesteśmy  Przedszkolem, które dostosowuje żywienie do indywidualnych potrzeb dziecka, wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców i dzieci. Dostosowujemy  żywienie dla dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi: alergie, diety, bezglutenowe, bezbiałkowe, bezcukrowe.

Henryka Zawiślak

Uchwała -opłata (docx) 0.01mb, (pobrań: 13)