Wycieczka do Dobronianki

_qWArUdE
W czwartek 13.06.2024r. dzieci z grupy "O" udały się na bardzo ciekawą wycieczkę.
         Ten dzień pozostanie na długo w pamięci dzieciaków z zerówki szkolnej. Wraz z ciocią Agatką, Ciocią Ewelinką i ciocią Beatką wybraliśmy się do niesamowitego miejsca pełnego wspaniałych zwierząt i atrakcji. Dobronianka przywitała nas słoneczną pogodą i uśmiechem Pani Ewy. Mieliśmy okazję poznać wiele gatunków zwierząt, dowiedzieć się o nich troszkę ciekawostek i je nakarmić. Przez dłuższy czas towarzyszył nam nowy przyjaciel - kózka Rysio, który zrobi wiele dla smacznej marchewki. Po zwiedzaniu zoo, i smacznym śniadanku przygotowanym dla nas przez rodziców, udaliśmy się do parku dmuchanców. Co tam się działo... Nasze miny chyba najlepiej wyrażają nasze zadowolenie. Odwiedziliśmy jeszcze plac zabaw i plażę. Nawet nasze ciocie dały się namówić na chwilkę relaksu na leżakach. To był naprawdę udany dzień.