Walentynkowy Dzień Babci I Dzień Dziadka w grupie IV

Messenger_creation_cf18b10a-d08d-4883-85e0-58541f39bee8
Dnia 23 lutego 2024r. odbyła się uroczystość dla Babć i Dziadków dzieci z grupy IV. Zapraszamy na fotorelację.
Babcia i Dziadek to najukochańsze osoby dla każdego dziecka.
Kojarzą się nam z miłością i ciepłem, dobrym słowem, pięknymi baśniami i opowieściami, długimi spacerami i wspólnymi zabawami. Babcia i dziadek pokazują dzieciom świat pełen magii i niespodzianek.
Witam serdecznie w imieniu nauczycieli, pracowników Przedszkola naszych Wyjątkowych gości. Witam najukochańsze osoby naszych dzieci: witam Babcie i Dziadków w ten zimowy czas, z okazji Waszego Święta.
Co prawda w roku jest tylko jeden taki dzień, kiedy w sposób specjalny i uroczysty dziękujemy Wam za to, że jesteście, ale wiedzcie, że każdy, kto jest wnuczką lub wnukiem, codziennie dziękuje w duchu Panu Bogu, że Was ma. Bo przecież jak powiedział papież Benedykt XVI babcie i dziadkowie
„są skarbem, którego nie możemy odebrać młodszym pokoleniom, zwłaszcza ich świadectwa wiary.”
To przecież Wy jako pierwsi uczycie dzieci miłości do Boga, opowiadacie o Jezusie i Matce Bożej.
Zawsze tak było, tak jest i zapewne tak będzie, że to, czego dzieci potrzebują najbardziej zawsze dostają od babć i od dziadków. To Wy dajecie bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia oraz to, co najważniejsze czyli bezwarunkową miłość. Dlaczego tak się dzieje? Bo babcia
i dziadek to tacy ludzie, którzy mają srebro we włosach i złote serce. Można zatem powiedzieć, że są bezcenni.
Miłe babcie, mili dziadkowie. To Wy posypujecie drogę życia swoich wnuków gwiezdnym, srebrnym pyłem.
Dzieci są kochane, ale wnuki Wasze są zawsze nadzwyczajne!
Dzisiaj Wasze wnuki przedstawią Państwu ,, Walentynkowy Dzień Babci i Dzień Dziadka”. A z okazji Nowego Roku życzę Państwu, aby na zawsze zagościła w naszych sercach miłość, zgoda, radość z każdego podmuchu wiatru, każdego płatka śniegu, z uśmiechu waszych dzieci i wnuków, z każdej sekundy naszego życia.
Dziękujmy za każdą chwilę, za tę chwilę, którą tu wspólnie przeżyjemy.
Dzieci  złożyły życzenia Babciom i Dziadkom, wręczyły prezenty oraz zaprosiły swoich gości do wspólnego tańca, przy wyjątkowym utworze  Andrea Rieu - Strauss Party, walc. Na koniec utworu, nasi Kochani goście zostali obsypani  konfetti - czerwonymi serduszkami, ze strzelającej  tuby.  W sali czekał na gości słodki poczęstunek, który został przygotowany przez rodziców  z grupy IV, za co bardzo gorąco dziękujemy. To było niezapomniane przeżycie. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń  i radości.
Kochanym Babciom i Szanownym Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków tak jak w tym dniu.

Bardzo dziękujemy gościom za liczne przybycie!
Zapraszamy na fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia!