Międzyprzedszkolny Konkurs "Aktywny i zdrowy przedszkolak"

IMG_20240322_185900
Dnia 21 marca nasze przedszkolaki uczestniczyły w międzyprzedszkolnym konkursie "Aktywny i zdrowy przedszkolak".
      Nasza aktywna, wysportowana i kreatywna drużyna w składzie: Natalka Wejman i Oliwier Kokot z grupy III "Zajączki" oraz Selena Kubala Gutierrez i Kacper Jaworski z grupy IV "Pajacyki" spisała się na medal. Dzieci wykazały się pomysłowością, przygotowując zdrową przekąskę. Znały odpowiedzi na trudne pytania, dotyczące zdrowego odżywiania oraz sportu. Największą satysfakcję sprawiła dzieciom możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przy tworzeniu piramidy i układów gimnastycznych. Dzieci miały możliwość spotkania się z Mistrzem Europy i Polski w kickboxingu Robertem Krasoniem, który przeprowadził przedszkolakom rozgrzewkę w mistrzowskim stylu. Determinacja, wytrzymałość, zwinność i hart ducha to cechy naszych małych sportowców, którzy z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do konkursu. Dali z siebie wszystko, żeby jak najlepiej reprezentować nasze przedszkole Sprawiło im to wiele radości i satysfakcji.
Gratulujemy i jesteśmy z Was dumni.