Jasełka 2023

368099458_1068329391151908_8672092053399367027_n
Fotorelacja z uroczystości.
     W piątek 15. 12. 2023 r. w naszym przedszkolu zrobiło się niezwykle nastrojowo i świątecznie. Wszystko za sprawą Jasełek wystawianych przez nasze koleżanki i kolegów z grupy III. Młodzi aktorzy z najstarszej grupy przedszkolnej wprowadzili nas w nastrój świąteczny, śpiewając kolędy, tańcząc, prezentując wspaniałe widowisko o Bożym Narodzeniu. Piękna i wzruszająca inscenizacja stworzyła miłą i ciepłą atmosferę.

Na uroczystość przybyli przyjaciele naszego przedszkola: pan Andrzej Kacperek, Wiceprezydent Piotrkowa Trybunalskiego oraz pan Tomasz Trzaskacz, Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Piotrkowie Trybunalskim, jak również ks. Paweł Lipiński, Proboszcz Parafii ,,Miłosierdzia Bożego". Gościliśmy także przedstawicieli Rady Rodziców panią Małgorzatę Mazerant oraz panią Sandrę Zielonkę. W tym świątecznym nastroju składaliśmy sobie bożonarodzeniowe życzenia oraz łamaliśmy się opłatkiem. To był wspaniały dzień, ogromnie scalający społeczność przedszkolną. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym drogim Gościom za wizytę i zapraszamy ponownie.

Po południu natomiast Jasełka zostały wystawione dla rodziców grupy III, dając okazję do miłego świątecznego spotkania, integracji grupy, wspólnego spędzenia czasu w radosnej i wzruszającej atmosferze. Było wspaniale! Dziękujemy Rodzicom za przybycie oraz miłe słowa.
     Ogromne podziękowania dla wszystkich  dzieci  za piękny, wzruszający występ. Ogromne podziękowania dla Roodziców, za przygotowanie wspaniałych strojów.