308395140_827142508419668_3913058063318546848_n (Copy)
Wszystkiego Najlepszego dla naszych Przedszkolaków!
Co roku w Naszym przedszkolu  20 września przedszkolaki świętują swój dzień- Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, które zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci,mające przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym dniu przedszkolaki świętowały przez cały dzień. Nie zabrakło piosenek, zabaw ruchowych, konkursów, zgadywanek i słodkich poczęstunków. Każda z pań przygotowała dla swojej grupy rózne atrakcje. Śmiech dzieci słychać było w całym przedszkolu. Idąc za słowami Janusza Korczaka "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat", życzymy zatem wszystkim dzieciom- tym małym i dużym, aby każdego dnia uśmiech gościł na ich twarzach.