Bal Karnawałowy

IMG_20240118_085435 (Copy)
Dzisiaj, 18 stycznia 2024r. w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy.

Bal rozpoczęty został przez Panią Dyrektor, przedstawicielkę Rady Rodziców Panią Sandrę Zielonkę oraz Radnego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Pana Lecha Kaźmierczaka.

Wszystkie dzieci zaskoczyły nas niesamowitymi przebraniami.
Nasze przedszkolaki wyglądały inaczej niż zwykle - magicznie. Przybyły do nas najróżniejsze postaci: księżniczki, rycerze, mali policjanci, tajni agenci, strażacy, myszki, kotki, królowie, superbohaterowie!
Miś Uszatek, podrygujący na półce w rytm muzyki, nie mógł sie napatrzeć na tak odmienioną społeczność przedszkolną.

Jak zawsze nad oprawą muzyczną czuwali przyjaciele naszego przedszkola - DJ Marcin Dzwonnik
oraz Marcin Nowak - tata Franusia z V grupy.

Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim,
którzy przyczynili się do organizacji i realizacji balu!

Dziękujemy naszym Kochanym Dzieciom za to, że są z nami, za ich przepiękne przebrania, stroje, uśmiech,
radość, która daje nam największą satysfakcję. To było piękna integracja całego Przedszkola.
Wszyscy bawiliśmy się razem.
Nasza najmłodsza grupa ,,Misie", która pierwszy raz uczestniczyła w balu przedszkolnym, wspaniale bawiła się  przy karnawałowej muzyce.

Dziecko uśmiechnięte – to dziecko szczęśliwe.
Kochamy je wszystkie !!!

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim paniom, których kreatywność przyczyniła się do bajkowej dekoracji naszej sali balowej. Dzięki waszym pomysłom i ciężkiej pracy ten dzień był naprawdę wyjątkowy i panowała magiczna atmosfera.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie !!!