Bajkowe Jasełka

DSC04894 (Copy)
W dniu 14 grudnia dzieciaki z grupy II wprawiły nas w magiczy nastrój Świąt Bożego Narodzenia.
         W naszym przedszkolu panuje już świąteczna atmosfera. To wszystko dzięki "Kotkom" z gr. II, które zaprezentowały wspaniały  występ jasełkowy. Rozbrzmiały kolędy i pastorałki oraz wszyscy mieli okazję przypomnieć sobie  historię Narodzenia Pańskiego. Występ zakończyło wspólne kolędowanie, życzenia świąteczne i dzielenie się opłatkiem.

Wielkie podziękowania należą się paniom: Annie Góral i Jadwidze Baryła, które przygotowały dzieci do występu.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów dla naszych milusińskich oraz pani Agnieszce Budz za przepiękną dekorację, dzięki której udało się stworzyć taki magiczny nastrój.