Dnia 19.06.2024r. przedszkolaki z gr. I ,,Misie’’ uczestniczyły w wycieczce do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole.
19-06-2024

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla państwa Klaudii i Krzysztofa Uniszewskich - rodziców Natanka Uniszewskiego z grupy II "Kotki" za podarowanie ogromnej, pluszowej gęsi dla dzieci.
18-06-2024

Podziękowania!

Dziękujemy Rodzicom  Selenki  Kubala-Gutierres za przekazanie dla naszych przedszkolaków z grupy IV ,,Pajacyki’’  zabawek i  drewnianego domku dla lalek z mebelkami.

Dnia 20 czerwca w godzinach 16.00 - 19.00 zapraszamy Dzieci i Rodziców na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez The Clown Circus Show Ruphert and Rico pt. "Cyrk przyjechał do miasteczka"
17-06-2024

Podziękowania

Dziękujemy mamie Michałka z grupy I i Kuby z grupy V za przekazanie dla naszych przedszkolaków z grupy I ,,Misie’’ dużego plastikowego domku ogrodowego.

14 czerwca 2024 roku nasze Przedszkole odwiedził Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego – ksiądz Paweł Lipiński.
W czwartek 13.06.2024r. dzieci z grupy "O" udały się na bardzo ciekawą wycieczkę.
Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie Teatru Pacuś, który zaprezentował naszym dzieciom bajkę pt: ,,Kozucha Kłamczucha’’.
12-06-2024

Bajkowa Parada

Fotorelacja
Dzieci z grupy IV opowiadały o naszym ogrodzie, projektach i licznych akcjach ekologicznych podczas wywiadu dla Telewizji Piotrków.

Wtorek 23 lipca 2024

Bogna, Apolinary, Apolinaria