W dniu 15 maja dzieci z grupy I ,,Misie’’ odwiedziły Mini Zoo w Dobroniu.

...czyli zajęcia przyrodnicze w ogrodzie przedszkolnym.
W dniu 14.05.2024r. dzieci z grupy III udały się na zajęcia ruchowe do ogrodu przedszkolnego.
Dnia 9 maja nasze przedszkolaki z grupy II Kotków wybrały się do Parku Dinozaurów Dino - park w Kołacinku.
09-05-2024

Podziękowania

Dyrekcja, nauczyciele oraz dzieci serdecznie dziękują Tosi Ruduś za przekazanie na rzecz naszego Przedszkola ogromnej ilości maskotek.
Dnia 8 maja odwiedzili nas aktorzy z teatru "Widzimisię".
"Kiedy bęben staje się nie tylko instrumentem muzycznym, a jest sposobem na przeniesienie się do świata odległej kultury..."
W dniu 02.05.2024r. świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.
Dzieci z grupy III uczestniczyły w kolejnych zajęciach dydaktycznych, zorganizowanych w ogrodzie przedszkolnym.
... czyli kolejne wspaniałe zajęcia rytmiczne w naszym przedszkolu.

Niedziela 25 sierpnia 2024

Sieciesław, Kalasanty, Ludwik, Luiza, Michał, Elwira, Grzegorz, Arediusz, Gaudencjusz, Teodoryk, Genezjusz