Dzień Edukacji Narodowej w naszym Przedszkolu.

1 (Copy)
To  był wspaniały dzień!
Ten dzień, to nie tylko tzw. Dzień Nauczyciela, ale to dzień wszystkich pracowników oświaty, Dzień Edukacji Narodowej.
To także miły dzień dla naszych Milusińskich!
Dyrektor Przedszkola wręczyła listy gratulacyjne wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.
Na zakończenie życzenia do zebranych skierowały Panie z Rady Rodziców Przedszkola.
Dziękujemy Radzie Rodziców za pamięć, miłe słowa, życzenia i przesympatycznie przygotowaną uroczystość.
To wszystko było dla nas bardzo wzruszające.
                                                                                                                                         Bardzo, bardzo dziękujemy!!!
Nagrody Prezydenta Miasta otrzymały w tym roku:

1. Pani Małgorzata Dziechcińska – nauczyciel, wychowawca grupy I,
2. Pani Agnieszka Krawczyk – szefowa kuchni,
3. Pani Henryka Zawiślak – dyrektor Przedszkola.
                                                                                                                                      Gratulujemy !!!