Podziękowanie za pracę

202494003_1224581914638942_3529037360698823439_n
To był miły, wspólny czas.
Drogie Koleżanki!

Przez wiele lat wraz z nami Pani Jola, Pani Joanna, Pani Ania tworzyły część naszej firmy, Przedszkola. Przez ten czas dały się Panie dobrze poznać jako wspaniałe koleżanki, nauczycielki, mądre, rozsądne, odpowiedzialne, z pasją wykonujące swoją prace. Wraz z pozostałymi koleżankami bardzo kompetentnie wypełniały powierzone im zadania. Wieloletnia praca w tym przedszkolu była dla Pań lekcją życia. Zdobyte tutaj doświadczenie jest bezcenne. Dziś w dniu, w którym kończycie pracę, pragnę w imieniu koleżanek złożyć gorące podziękowania. Wasza serdeczność i pomoc jest nieoceniona. Zostawiłyście cząstkę siebie w naszym przedszkolu. Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy pracować z tak wspaniałymi koleżankami. Nadszedł czas, aby się rozstać, ponieważ to ostatni dzień Waszej pracy. To był naprawdę piękny czas. Dziękujemy za Wasze dobre słowo, doradztwo i współpracę przez te wszystkie lata spędzone razem w Przedszkolu. Bardzo podobała nam się praca z Wami i atmosfera, którą wspólnie tworzyliśmy. Będziemy mile wspominać chwile, które spędziliśmy razem - 35 - 40 lat pracy, to ogrom czasu, gratulujemy takiego stażu.
       Odchodzicie z pracy  nie z przymusu, ale z własnej woli, tak jak z własnej woli przyszłyście do Przedszkola. Zdecydowałyście się przejść na emeryturę, którą można nazwać długim urlopem z pełnym zadowoleniem, satysfakcją, z wielką sympatią do pracowników. Życzymy Wam dużo radości w życiu osobistym, spełniania wszystkich swoich marzeń, objechania Polski na rowerze, chodzenia na długie spacery, wiele pięknych wycieczek, odpoczynku wśród przyrody, obserwacji przyrody, której czasami nie zauważamy, pysznej kawy o poranku, wspaniałej, wymarzonej lektury.

Człowiek w swym życiu etapów ma wiele
Są narodziny, szkoła, wesele.
A kiedy stanie u bram dorosłości
zaczyna pracę – ku swej radości?
Ta praca daje mu satysfakcję...
chociaż nie zawsze koleżanka ma rację.
Są chwile miłe, radości i smutki,
człowiek raz duży, raz jest malutki.
Lecz wszystko zawsze swój koniec ma
Także i praca nie wiecznie trwa.
Wtedy to człowiek myśli z zachwytem:
nareszcie jestem już EMERYTEM !!!!

Życzymy wielu osiągnięć na skalę dzisiejszych potrzeb.
Dobrze wspominajcie czas spędzony z nami, pamiętajcie o nas.

za wieloletni wkład
w funkcjonowanie naszej firmy!
Koleżanki, kolega, dzieci, dyrektor Przedszkola