Przedszkole Samorządowe nr 24
im. Misia Uszatka w Piotrkowie Trybunalskim

Dzień Mamy w gr. V

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
1 — kopia (Copy)
Z okazji Dnia Mamy dzieci z grupy V uczestniczyły w wyjątkowych zajęciach poświęconych swoim kochanym mamom. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem wykonały piękne bukieciki oraz zaśpiewały piosenkę pt. ,,A ja wolę moją mamę''. 
Podczas wspólnych rozmów dzieci zastanawiały się , jakie życzenia można złożyć mamusiom oraz co mamy lubią robić najbardziej. Nie zabrakło uśmiechu, radości i wielu ciepłych słów. Na zakończenie wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia z przygotowanymi bukiecikami dla naszych mam. Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, radości, miłości i samych pięknych chwil każdego dnia!
powrót